Aktualności

  • Home
  • Aktualności
  • Komunikacja przez kolejki & Done is better than perfect – lublin.net #6

Komunikacja przez kolejki & Done is better than perfect – lublin.net #6

Kategoria: Aktualności, Wydarzenia

We wtorek odbyło się szóste spotkanie grupy lublin.net, pomino wysokiej temperatury i pięknej pogody dopisała. Organizatorzy zapewnili uczestnikom napoje chłodzące.

Pierwszą prezentacje poprowadził Marcin Hoppe pracownik firmy Particular Software. Tematem prezentacji były kolejki: „Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o komunikacji przez kolejki, ale baliście się zapytać”.

Druga prezentacja nosiła tytuł: „Done is better than perfect” w role prowadzącego wcielił się Michał Stanisławek jeden z twórców portalu CodeGuru.pl

Po zakończeniu części oficjalnej obrady trwały do późnych godzin, nasi doświadczeni w bojach prelegenci z chęcią dzielili się z nami swoimi doświadczeniami. Mamy nadzieję, że jeszcze będziemy mieli okazję porozmawiać o programowaniu i zarządzaniu zespołami.

Niestety było to już ostatnie spotkanie w tym sezonie, życzymy wszystkim owocnych w kod i doświadczenia wakacji. Od nowego sezonu (wrzesień/październik) chcemy wprowadzić zmiany organizacyjne polegające na zaplanowaniu  spotkań w dłuższej perspektywie, tak abyście mogli zaplanować czas na spotkania grupy. Jeżeli pracujesz w .net (lub w okolicach) i chciałbyś podzielić się swoją wiedzą w nowym sezonie napisz do nas!

Poniżej kilka zdjęć z szóstego spotkania grupy.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.